WPC system

  Elewacje i ogrodzenia

   

   

   

  Elewacje z kompozytu drewna:

  W ostatnich latach znacznie wzrosła popularność wykorzystania desek kompozytowych do elewacji budynków. Stało się to jednocześnie najnowszym i najbardziej interesującym sposobem na wykończenie elewacji przy użyciu naszych paneli elewacyjnych. Nasze panele kompozytowe są trwałe i estetyczne, które stanowią ochronę ścian i jednocześnie element dekoracyjny. Dodatkowym atutem elewacji z deski kompozytowej jest szeroka gama kolorów którą oferujemy naszym klientom. Elewacja w takim wykonaniu zyskuje na estetyce, która przyciągnie wzrok znajomych, rodziny czy sąsiadów. Uniwersalność paneli kompozytowych stosowanych do elewacji jest niezastąpiona.
  Deski kompozytowe idealnie łączą się z innymi materiałami co bardzo urozmaica elewacje. Jako że dbamy o satysfakcje naszych klientów, ważne jest dla nas aby nasze deski kompozytowe były proste w montażu. Ciekawostką a zarazem atutem desek kompozytowych jest prostota w utrzymaniu ich czystości.

   

                      

       

   

  Deski elewacyjne Ultrashield Naturale oraz kompozytowe deski elewacyjne składają się z mieszanki: 60% mączki drzewnej oraz 30% polimerów HDPEDzięki takim proporcjom zawartości drewna w materiale, deski elewacyjne mają powierzchnię oraz strukturę przypominającą w dotyku naturalne drewno. Polimery wchodzące w skład mieszanki odpowiadają natomiast za odporność na warunki atmosferyczne, trwałość oraz kolor.

  Generalną i najważniejszą różnicą pomiędzy deskami kompozytowymi a tradycyjnym drewnem jest fakt, że deski kompozytowe oraz deski elewacyjne zawsze są takie same tzn. pomiędzy poszczególnymi sztukami, nie ma różnic jak, to jest w przypadku drewna tradycyjnego, gdzie występują dodatkowe sęki oraz brak jest jednolitego koloru. Stąd też deski elewacyjne Ultrashield Naturale są świetną alternatywą dla tradycyjnego drewna.

   

  Deska elewacyjna US 09

   

          

   

   

  Deska elewacyjna UH 46

   

              

   

   

   

   

   

   

  Deska elewacyjna o profilu pełnym               141 x 13 x 2800mm                      

   

   

  Deski ogrodzeniowe:

  UltraShield® sztachety kompozytowe II generacji

  UltraShield® to nie tylko tarasy. Oferujemy również niezwykle efektowne i wytrzymałe sztachety kompoztowe Ultrashield.

  Płot wykonany ze sztachet UltraShield® odznacza się niebywałą wytrzymałością, co daje gwarancję niezawodności oraz pięknego wyglądu na długie lata.

  Materiały kompozytowe, z których powstają sztachety,  to naturalność drewna oraz solidność tworzyw drugiej generacji. Dzięki takiej kombinacji sztachety można użytkować przez 365 dni w roku, bez konieczności ich okresowej konserwacji. Produkty UltraShield® sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych, nie ulegają butwieniu. Są też odporne na korniki, grzyby oraz pleśń.

   

       

  Profil US17 – 80mm x 15mm x 4000mm Dostępne kolory: TEAK, WALNUT, LIGHT GRAY

   

   

  Profile do wypełnień - Sztachety

  Dąb brąz szlif Jasny brąz szlif Ciemny brąz szlif Grafit szlif Antracyt szlif
  Dąb braz szczotka Jasny brąz szczotka Ciemny brąz szczotka Grafit szczotka Antracyt szczotka
  Dąb brąz deseń  Jasny brąz deseń Ciemny brąz deseń Grafit deseń Antracyt deseń

  Wymiary: szerokość 140 mm, grubość 15 mm. długości -1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2400, 3000, 3600 mm.

   

   

  Profile do wypełnień pióro-wpust

  Parkan KLASS wym. szerokość 160 mm, grubość 25 mm, długość 2000/2500 mm PARKAN PRO wym. szerokość 160 mm, grubość 15/25 mm, długość 2000/2500 mm

   

   

  Dostępne kolory:

  Klon lodowy Świerk dymny Machoń naturalny Dąb lindberg Orzech szlachetny

   

   

   

  Ogrodzenia kompozytowe

  Oferowane przez nas ogrodzenia kompozytowe Ultrashield składają się z przyjaznych dla środowiska materiałów, z czego 90% z nich jest możliwe do poddania recyklingowi. Stosowane przez nas kompozytowe przegrody są nowoczesne oraz ponadczasowe. Zachwycą najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie jakość wykonania końcowego produktu. Dzięki wielu dostępnym kolorom, ogrodzenie kompozytowe idealnie wpasuje się w każde otoczenie Twojego przydomowego zacisza.

   

   

   SYSTEM UltraShield

   

         

   

     Kolory desek ogrodzenia Ultrashield

       

   

   

  System ogrodzeniowy HARTIKA

       

   PRZYKŁADOWE UKŁADY

   

   

   

   

        

   

   

   

   

             

   

   

   

   

   

   

  OFERTA

  ^