WPC system

  Usługi i akcesoria

  Darmowa wycena projektu

  Wyceny inwestycji wykonujemy całkowicie bezpłatnie. Powstaje ona na bazie materiałów przesłanych droga mailową. Dzięki temu pragniemy oszczędzić Państwa czas oraz pieniądze. Każde przygotowanie wyceny jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy profesjonalnie i z pełną indywidualnością. Kompleksową ofertę przedstawiamy w ciągu 24 godzin.

  Prosimy o przesłanie wszystkich, niezbędnych wymiarów projektowanych powierzchni wraz z pełnym opisem (mile widziane są także wszelkie materiały pomocnicze, takie jak rysunki, szkice oraz zdjęcia).

  Wszystkie zapytania prosimy kierować na nasz adres mailowy: biuro@wpcsystem.pl 

  Kalkulator

   

  Profesjonalny montaż tarasu

  Oferujemy Państwu kompleksową usługę, jaką jest montaż tarasu, zakupionego w naszej firmie. Zapewniamy wykwalifikowaną ekipę montażową, która wykonuje swoją pracę fachowo i bezpiecznie. Profesjonalny montaż systemu tarasowego gwarantuje jego długoletnie i bezproblemowe użytkowanie. Gwarantujemy szybkie i dokładne wykonanie zlecenia w podanym przez Państwa miejscu. Wykonujemy montaż tarasów od wielu lat, a zdobywane przez doświadczenie pozwala nam wykonywać tą usługę coraz szybciej i sprawniej.

   

  Interesuje Cię montaż tarasu?
  Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę!

   

   

   


   

   

   

  Akcesoria do montażu tarasów
   

  W naszym asortymencie znajdą Państwo wszystkie akcesoria, pozwalające przeprowadzić kompleksowy montaż tarasu lub elewacji. Posiadamy szeroką ofertę wytrzymałych i solidnych elementów. W katalogu znajdują się między innymi stopy poziomujące, kliny, klipsy montażowe i inne akcesoria, niezbędne do montażu tarasu.

  Podpory poziomujące klinowe:


  Przykłady poziomowania tarasu - harpun Przykłady poziomowania tarasu - harpun

  Podpory regulowane: (regulacja w zakresie 30-45 mm, 45-70 mm, 70-120 mm, 120-220 mm, tuleja dystansowa 100 mm)

                    

  Podkładki oraz kliny montażowe:

                         

   

  OFERTA

  ^