ELEWACJE KOMPOZYTOWE

ELEWACJE Z KOMPOZYTU DREWNA

W ostatnich latach znacznie wzrosła popularność wykorzystania desek kompozytowych do elewacji budynków. Stało się to jednocześnie najnowszym i najbardziej interesującym sposobem na wykończenie elewacji przy użyciu naszych paneli elewacyjnych. Nasze panele kompozytowe są trwałe i estetyczne, które stanowią ochronę ścian i jednocześnie element dekoracyjny. Dodatkowym atutem elewacji z deski kompozytowej jest szeroka gama kolorów, którą oferujemy naszym klientom. Elewacja w takim wykonaniu zyskuje na estetyce, która przyciągnie wzrok znajomych, rodziny czy sąsiadów. Uniwersalność paneli kompozytowych stosowanych do elewacji jest niezastąpiona.

Deski kompozytowe idealnie łączą się z innymi materiałami, co bardzo urozmaica elewacje. Jako że dbamy o satysfakcje naszych klientów, ważne jest dla nas, aby nasze deski kompozytowe były proste w montażu. Ciekawostką, a zarazem atutem desek kompozytowych jest prostota w utrzymaniu ich czystości.

deski elewacyjne kompozytowe UltraShield Naturale

Deski elewacyjne Ultrashield Naturale oraz kompozytowe deski elewacyjne składają się z mieszanki: 60% mączki drzewnej, oraz 30% polimerów HDPE. Dzięki takim proporcjom zawartości drewna w materiale deski elewacyjne mają powierzchnię oraz strukturę przypominającą w dotyku naturalne drewno. Polimery wchodzące w skład mieszanki odpowiadają natomiast za odporność na warunki atmosferyczne, trwałość oraz kolor.

Generalną i najważniejszą różnicą pomiędzy deskami kompozytowymi a tradycyjnym drewnem jest fakt, że deski kompozytowe oraz deski elewacyjne zawsze są takie same tzn. pomiędzy poszczególnymi sztukami, nie ma różnic jak, to jest w przypadku drewna tradycyjnego, gdzie występują dodatkowe sęki oraz brak jest jednolitego koloru. Stąd też deski elewacyjne Ultrashield Naturale są świetną alternatywą dla tradycyjnego drewna.


DESKA ELEWACYJNA KOMPOZYTOWA US 09

Standardowe kolory konstrukcji

deska kompozytowa elewacyjna jasny szary
deska kompozytowa elewacyjna teak
deska kompozytowa elewacyjna orzech włoski

DESKA ELEWACYJNA KOMPOZYTOWA UH 46

deska kompozytowa elewacyjna o profilu pełnym

Standardowe kolory konstrukcji:

wpcsystem deska elewacyjna
wpcsystem deska elewacyjna kompozytowa dąb
wpcsystem deska elewacyjna kompozytowa czerwony cedr
wpcsystem deska elewacyjna kompozytowa heban
wpcsystem deska elewacyjna kompozytowa antyczna
deska kompozytowa elewacyjna jasny szary
wpcsystem deska elewacyjna

DESKA ELEWACYJNA KOMPOZYTOWA UH 62

Standardowe kolory konstrukcji:

wpcsystem deska elewacyjna z kompozytu