WPC system

Pon.-Pt. godziny 900 - 1600 56 655 78 78 | 604 901 957 biuro@wpcsystem.pl

  Elewacje i ogrodzenia

  Elewacje z kompozytu drewna:

   

  W ostatnich latach znacznie wzrosła popularność wykorzystania desek kompozytowych do elewacji budynków. Stało się to jednocześnie najnowszym i najbardziej interesującym sposobem na wykończenie elewacji przy użyciu naszych paneli elewacyjnych. Nasze panele kompozytowe są trwałe i estetyczne, które stanowią ochronę ścian i jednocześnie element dekoracyjny. Dodatkowym atutem elewacji z deski kompozytowej jest szeroka gama kolorów którą oferujemy naszym klientom. Elewacja w takim wykonaniu zyskuje na estetyce, która przyciągnie wzrok znajomych, rodziny czy sąsiadów. Uniwersalność paneli kompozytowych stosowanych do elewacji jest niezastąpiona.
  Deski kompozytowe idealnie łączą się z innymi materiałami co bardzo urozmaica elewacje. Jako że dbamy o satysfakcje naszych klientów, ważne jest dla nas aby nasze deski kompozytowe były proste w montażu. Ciekawostką a zarazem atutem desek kompozytowych jest prostota w utrzymaniu ich czystości.

   

  Jasny brąz   Średni brąz Ciemny brąz  Grafit

   

  Wymiary: 2200mm / 174mm / 21mm

   

   

                      

        

   

   

   

  Deski elewacyjne Ultrashield Naturale oraz kompozytowe deski elewacyjne składają się z mieszanki: 60% mączki drzewnej oraz 30% polimerów HDPEDzięki takim proporcjom zawartości drewna w materiale, deski elewacyjne mają powierzchnię oraz strukturę przypominającą w dotyku naturalne drewno. Polimery wchodzące w skład mieszanki odpowiadają natomiast za odporność na warunki atmosferyczne, trwałość oraz kolor.

  Generalną i najważniejszą różnicą pomiędzy deskami kompozytowymi a tradycyjnym drewnem jest fakt, że deski kompozytowe oraz deski elewacyjne zawsze są takie same tzn. pomiędzy poszczególnymi sztukami, nie ma różnic jak, to jest w przypadku drewna tradycyjnego, gdzie występują dodatkowe sęki oraz brak jest jednolitego koloru. Stąd też deski elewacyjne Ultrashield Naturale są świetną alternatywą dla tradycyjnego drewna.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Deska elewacyjna o profilu pełnym               141 x 13 x 2800mm

   

   

  Deski ogrodzeniowe:

   

  Profile do wypełnień

  Złoty dąb - szlifowany Orzech - szlifowany Ciemny dąb - szlifowany Antracyt - szlifowany
  Złoty dąb - szczotkowany

  Orzech - szczotkowany

  Ciemny dąb - szczotkowany Antracyt - szczotkowany
  Złoty dąb - deseń drewna Orzech - deseń drewna Ciemny dąb - deseń drewna Antracyt - deseń drewna
         
         

  Wymiary: szerokość 100 mm, grubość 15 mm. długość 2600 mm, 3200 mm, 4000 mm.

   

   

   

   

  Złoty dąb - szlifowany Orzech - szlifowany Ciemny dąb - szlifowany Antracyt - szlifowany
  Złoty dąb - szczotkowany Orzech - szczotkowany Ciemny dąb - szczotkowany Antracyt - szczotkowany

   

  Wymiary: szerokość 150 mm, grubość 15 mm, długość 2600 mm, 3200 mm, 4000 mm.

   

  Ogrodzenia kompozytowe UltraShield

  Oferowane przez nas ogrodzenia kompozytowe Ultrashield składają się z przyjaznych dla środowiska materiałów, z czego 90% z nich jest możliwe do poddania recyklingowi. Stosowane przez nas kompozytowe przegrody są nowoczesne oraz ponadczasowe. Zachwycą najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie jakość wykonania końcowego produktu. Dzięki wielu dostępnym kolorom, ogrodzenie kompozytowe idealnie wpasuje się w każde otoczenie Twojego przydomowego zacisza.

  Przyjazne dla środowiska

  Wykonane na bazie przyjaznych dla środowiska materiałów, z których 90% nadaję się do recyklingu. Wybierając nasze produkty dbasz o środowisko.

   

  Długotrwały efekt

  Ogrodzenia kompozytowe Ultrashield odporne są na czynniki pogodowe. Materiały znoszą ulewne deszcze, śnieg czy wichury. Pod wpływem promieni słonecznych nie tracą koloru.

   

  Łatwość użytkowania

  Ogrodzenie z desek kompozytowych jest bardzo łatwe w montażu i instalacji. Nie potrzebne są żadne specjalistyczne narzędzia.

   

   

   

     

   

   

     Kolory desek ogrodzenia

         

   

   

   

        

   

   

   

   

              v  v 

   

   

   

   

   

   

  OFERTA